W sieci rozrywki

zarządzanie bom http://pdmdlaprzemyslu.pl/zarzadzanie-bom/ systemy PDM i PLM https://monitoring-hd.pl/81_bcs-point

w_sieci_rozrywki.jpg

Internet to źródło różnorakiej rozrywki. Okazuje się, że dzięki niemu możemy słuchać, oglądać, czytać i śmiać się z wielu rzeczy. Kiedyś rozrywka w sieci www to było tylko czytanie newsów, albo komentowanie na forach, później pojawiły się takie rozwiązania, jak radio internetowe czy internetowa telewizja. Aż wreszcie weszliśmy w tak zwaną rzeczywistość 2.0.

W tym świecie relacja między twórcą – internetowych treści, a ich odbiorcą, a w zasadzie odbiorcami się zmieniła. Skraca się dystans. Wiele się zmienia. Można od razu skomentować, można coś natychmiast wypromować. To niesamowity mechanizm.

Najbardziej widać to po kategorii, która szybko i dynamicznie się rozwinęła, czyli po blogach. Każdy może zostać blogerem, ale nie każdy odniesie sukces. To wszystko zależy z jednej strony od naszych zdolności, a z drugiej od tego, co się spodoba publiczności. A ona ma coraz wyżej podniesioną poprzeczkę. Dziś bowiem, zwłaszcza w Internecie, coraz trudniej zaimponować innym, zachwycić ich, powalić na kolana i zdobyć przychylność.

Amplituner AV Yamaha RX-S601 system zarządzania magazynem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *